Magdalena Kopalska

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym (ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny), członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Regularnie aktualizuję i uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia.

Potrafię dostosować plan odżywiania do Twojego stanu zdrowia, tak abyś nie tylko zredukował zbędne kilogramy (jeśli tego właśnie potrzebujesz), ale również poczuł się lepiej i poprawił wyniki laboratoryjne. Sama od kilkunastu lat zmagam się z chorobą Hashimoto, więc problemy pacjentów z chorobami o podłożu autoimmunizacyjnym są mi szczególnie bliskie. Pomogę Ci poprawić komfort życia i „wyleczyć” się z chronicznego zmęczenia.

Bardzo zależy mi na tym, aby moi klienci nie poprzestali na jednorazowej realizacji diety, ale aby zmienili sposób myślenia o jedzeniu i wprowadzili zdrowe nawyki żywieniowe na stałe do swojego życia. Podpowiem Ci również jak poradzić sobie z odżywianiem w sytuacjach trudnych jak np. wyjazdy służbowe, wakacje etc.

Posiadam państwowe uprawnienia instruktora fitness, dlatego sport jest obecny w moim życiu na co dzień. Nie jestem jednym z tych dietetyków, którzy każą wprowadzić aktywność fizyczną w życie swoich klientów, podczas gdy sami jej nie uprawiają. Chętnie podpowiem Ci jaka forma ruchu jest odpowiednia dla Ciebie i dostosowana do Twoich możliwości zdrowotnych. Gwarantuję Ci, że jeśli przyzwyczaisz się do regularnych wyrzutów endorfin wywołanych sportem, nie będziesz chciał z nich zrezygnować.

Prywatnie jestem mamą dwójki energicznych chłopców, dlatego dobrze rozumiem tempo i wyzwania codziennego życia. Szanuję czas i pieniądze moich klientów. Zdrowa kuchnia nie musi być droga i skomplikowana. Proponuję rozsądne diety bazujące na ogólnodostępnych produktach sezonowych, oparte na prostych, szybkich w przygotowaniu przepisach. Dbam również o to, żebyś nie czuł się głodny podczas diety. Podpowiem Ci jak szybko i zdrowo zaopatrzyć lodówkę oraz jak efektywnie przygotować posiłki dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Jeżeli chcesz skończyć swoją odwieczną walkę z jedzeniem, dowiedzieć jak się odżywiać, żeby poczuć się dobrze i odzyskać energię, zapraszam serdecznie.

© Copyright - Skuteczny Dietetyk - Magdalena kopalska